Vrau nipin 14-vjeçar në festë, HABIT motra: Leri çfarë flasin njerëzit xhaxhi, ia plotësove dëshirat Edit (E PLOTË)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:57 16-04-2018 Vrau nipin 14-vjeçar në festë, HABIT motra: Leri çfarë flasin njerëzit xhaxhi, ia plotësove dëshirat Edit (E PLOTË) 14-vje♪5ari i vrarë

Një ngjarje e rëndë tronditi Kosovën disa ditë më parë në fshatin Mushtish ku një 14 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e goditjes me armë nga xhaxhai i tij.

Në familjen Sopaj kishte një festë familjare ku xhaxhai i 14 vjeçarit ka shtënë në ajër e më pas arma i është bllokuar. Në tentativë për ta zhbllokuar atë ai është plagosur vetë si edhe ka vrarë nipin e tij adoloshent. 

Sakaq, motra e 14-vjeçarit i quajtur Deni, në një status në facebook, i ka bërë një dedikim xhaxhait ku i thotë se nuk duhet të dëgjojë çfarë flasin njerëzit, pasi ngjarja ndodhi gabimisht dhe pa dëshirën e tij.

“Xhaxhi pa marrë paraysh se çfarë flasin njerëzit ti [për ne je njeriu më i dashur. Muj me thënë që edhe zëvëndëson vendin e prindit gjithcka ndodhi pa dëshirën tënde ti si askush tjetër ja plotësove cdo dëshirë që kishte Edi. Të dojmë shumë xhaxhi”- shkruan motra e të ndjerit.

-640-0-5ad48ec0404eb.jpg

 

 

 -640-0-5ad48ebc73738_1.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e CEZ dhe dëmi prej 414 milion euro, VENDIMI që do të marrë gjykata
E rëndë në Fier, GRUAS i vendosin eksploziv në makinë »
Article Logic
Execution time: 0.020394086837769
array(1) { ["section"]=> string(117) "vrau-nipin-14-vjecar-ne-feste-habit-motra-leri-cfare-flasin-njerezit-xhaxhi-ia-plotesove-deshirat-edit-e-plote-117079" }