‘’Wake up’’-it i shtohen përforcimet, me Eno Popin edhe Mira Kazhani

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:41 29-08-2015 ‘’Wake up’’-it i shtohen përforcimet, me Eno Popin edhe Mira Kazhani

‘’Wake up’’, emisioni i mëngjesit në ‘’Top Channel’’ duket se këtë sezon do shtojë përforcimet. Në konkurencë të fortë me ‘’Aldo Morning Show’’ të TV Klan, organizatorët kanë menduar që t’I shtojnë programit edhe një moderator të ri, pas Eno Popit dhe ajo është gazetarja Mira Kazhani.

Kazhani ka performuar për Top Channel në ‘’Big Brother’’-in e këtij viti duke zëvendësuar në një pikë shumë delikate Mimoza Ahmetin, pas tërheqjes së saj si analiste në BB.

Mendohet që ‘’Wake up’’ do të zgjasë më shumë dhe do të jetë më dinamik, duke patur jo vetëm informacione e mini-intervistra por edhe artistë që do të performojnë ‘’live’’.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01991605758667
array(1) { ["section"]=> string(69) "wake-up-it-i-shtohen-perforcimet-me-eno-popin-edhe-mira-kazhani-19448" }