Wiwi bloggs: "Dielli" vdiq por Elhaida është gjallë. Favorite për të fituar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:12 19-03-2015 Wiwi bloggs:

Wiwi bloggs që çdo viti mat klikimet dhe shikueshmërinë e këngëve në Eurovizion duke klasifikuar kështu pretendentët kryesorë apo të renditurit më keq, e fut këngën e Elhaida Danit në listën e 5 pretendeteve kryesore .

“Dielli “ ka vdekur, por Elhaida Dani është gjallë! Vetëm dy ditë pas publikimit të  videos, "I’m Alive”  ka grumbulluar 534,840 klikime dhe rreth 11.000 "pëlqen". Që prej publikimit të këngës Shqipëria ka qenë e ngjitur në tabelën e Eurovizion dhe tani është një favorite për të fituar e para në gjysmë-finale. Ky është një kapërcim i madh: Më parë me këngën "Diell" Elhaida renditej nga fundi.

Si fansat e saj e dinë, zëri i saj është i gjallë e i përsosur. Ajo është lloj i këngëtares që tingëllon edhe më mirë se në një video” shkruhet në Wiwi bloggs. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bora, vajza e Koço Kokëdhimës në super formë me bikini
Rikthehet “Scarface”, Hollywood do të ribëjë filmin e famshëm »
Article Logic
Execution time: 0.018671035766602
array(1) { ["section"]=> string(76) "wiwi-bloggs-dielli-vdiq-por-elhaida-eshte-gjalle-favorite-per-te-fituar-6347" }