Woooww! Ish-ministri fans i “çmendur” i grupit "U2", vishet si një një rockstar i vërtetë në Amsterdam (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:09 30-07-2017 Woooww! Ish-ministri fans i “çmendur” i grupit

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka treguar vazhdimisht se bindjet e tij, jo vetëm për politikën i ndanë me të gjithë.

Ditën e sotme ish-ministri na dëshmon se është një fans i zjarrtë i grupit të famshme irlandez “U2” dhe për këtë ka marrë rrugën dhe ka shkuar deri në Amsterdam për të parë nga afër koncertin e grupit legjendar.

Në foto Manjani shfaqet me shami me yje të lidhur në një formë trendy në kokë dhe me një veshje shumë sportive.

“Fresk krej nga perëndimi. Po presim U2…”, shkruan Manjani në statusin e tij në facebook.

Ylli Manjani është deputeti që do të merrte mandatin e Ilir Metës, pas bestimit të tij si Presidenti i ri i Republikës, por ai e refuzoi menjëherë. Këtë mandat do ta merrte vetëm për një muaj, pra deri në 9 shtator kur krijohet qeveria e re, pasi Manjani ishte emri pasardhës në listën e qarkut të Tiranës për zgjedhjet e 2013-ës.  

 

  18527669_326650327779414_6128294847454929788_n.jpg20476067_326650381112742_9140991431639032843_n.jpg

20476538_326650527779394_1399496807391714371_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025180101394653
array(1) { ["section"]=> string(107) "woooww-ish-ministri-fans-i-cmendur-i-grupit-u2-vishet-si-nje-nje-rockstar-i-vertete-ne-amsterdam-foto-87786" }