WOWWW!!! Befason Monika Kryemadhi në daljen e fundit për media (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:09 22-01-2018 WOWWW!!! Befason Monika Kryemadhi në daljen e fundit për media (FOTOT)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është shfaqur tërësisht ndryshe në këtë dalje të fundit për media.

Para pak minutash, kryetarja e LSI u shfaq nga selia e partisë për të dënuar dhunën e policisë ndaj protestuesve në Fier por dukshëm ra në sy edhe pamja e saj. Kryemadhi u shfaq më e kuruar dhe në formë se kurrë, shkruan newsbomb .al.

Me një grim natyral, e flokët e mbledhura me kujdes, Kryemadhi dukej shumë rinore. Ra në sy edhe momenti kur Kryemadhi po linte foltoren. Trupi i politikanes kishte pësuar një rënie të madhe në peshë dhe kryetarja e LSI ngjante tepër elegante.

Ndonëse hyn te ato politikane që asnjëherë s’e ka vrarë mendjen për dukjen më shumë se sa për përmbajtjen, zonja Kryemadhi së fundmi po kujdeset për të dyja.

krye.png

krye1.png

 

surpr.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017778158187866
array(1) { ["section"]=> string(72) "wowww-befason-monika-kryemadhi-ne-daljen-e-fundit-per-media-fotot-107484" }