Xhaçka:Standardi ka më shumë rëndësi se rezultati

Publikuar tek: politike, më 12:40 21-06-2015 Xhaçka:Standardi ka më shumë rëndësi se rezultati

Deputetja e Partisë Socialiste Olta Xhaçka ka falenderuar qytetarët në të gjithë vendin për pjesëmarrjen në votime. Ajo u ka bërë thirrje qytetarëve që të ushtrojnë të drejtën e tyre për të votuar.

“Falenderojmë të gjithë qytetarët që kanë votuar deri në këtë moment. Falenderojnë komisionerët. Shfrytëzojmë këtë moment për të ftuar të gjitha komisionerët në ato zona ku janë vënë re prpoblematika të izoluara. Parimi i demokracisë ka më shumë rëndësi se rezultati. U bëjmë thirrje shqiptarëve të votojnë. Vota është jo vetëm e drejtë, por edhe edhe përgjegjësi” , deklaroi deputetja socialiste.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rrallë/ Nëna 100 vjeç Naile Yzeiraj, lindi në 1915 dhe voton për kryebashkiakun 2015, ja fotot
PD: Merrni pjesë në votime, sot është dita e sovranit »
Article Logic
Execution time: 0.023936986923218
array(1) { ["section"]=> string(55) "xhacka-standardi-ka-me-shume-rendesi-se-rezultati-14214" }