Xhafaj dhe protesta e opozitës

Publikuar tek: bomb-video, më 13:41 21-05-2018

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015266895294189
array(1) { ["section"]=> string(37) "xhafaj-dhe-protesta-e-opozites-121563" }