Xhafaj vizitë “blic” në Vlorë, takim me strukturat drejtuese të policisë

Publikuar tek: politike, më 15:58 05-08-2018 Xhafaj vizitë “blic” në Vlorë, takim me strukturat drejtuese të policisë

Ministri i Brenshëm Fatmir Xhafaj ka vizituar sot qytetin e Vlorës ku është takuar me strukturat drejtuese të policisë në këtë qytet.

Xhafaj ka inspektuar portin e Vlorës si dhe ka zhvilluar diskutime për një sërë çështjesh prioritare si parandalimi i ngjarjeve kriminale dhe ecuria e hetimeve për goditjen e grupeve kriminale në kuadër të operacionit forca e ligjit.

Gjatë inspektimit në portin e Vlorës, ministri kërkoi nga autoritetet policore një shërbim më të mirë dhe komunikim më etik, marrë shkas nga disa njoftime të qytetarëve në Komisariatin Dixhital dhe mesazhe dërguar atij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Korrigjim kufijsh’, Ngjela: Thaçi po i dhuron territor Serbisë! Këta të Tiranës janë me…( Çfarë e mërzit Saliun)
“Uji i pijshëm në këtë qytet me sasi të mëdha plumbi dhe zhive”, denoncimi »
Article Logic
Execution time: 0.0042619705200195
array(1) { ["section"]=> string(76) "xhafaj-vizite-blic-ne-vlore-takim-me-strukturat-drejtuese-te-policise-130234" }