"Xhaja" fut dorën poshtë sediljes, vajza e terrorizuar: Donte të më prekte

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:26 09-08-2016

Një burrë në mesomoshtë ka tentuar të ngacmojë një vajzë, teksa udhëtonin me një nga autobuzët e linjës Tiranë-Sarandë.

Denoncimin e ka bërë qytetarja e cila e ka fotografuar teksa "xhaja" rreth të 60-tave tenton ta prek tek organi gjenital.

 “Si pa dashje dhe mundohej që t’ia afronte tek organi i saj gjenital”. “Ja çfarë bën xhaja në autobus zgjat dorën me kap zogun”, - shkruan vajza.

Sipas saj "xhaja" e ka ngacmuar me vepra dhe jo me fjalë.

xhaja_doren.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031108140945435
array(1) { ["section"]=> string(76) "xhaja-fut-doren-poshte-sediljes-vajza-e-terrorizuar-donte-te-me-prekte-49238" }