Xhaka kapet me gazetarin e Lihtenshtein, përgjigje arrogante nga mesfushori kuqezi

Publikuar tek: sport, më 16:17 05-10-2016 Xhaka kapet me gazetarin e Lihtenshtein, përgjigje arrogante nga mesfushori kuqezi

Taulant Xhaka ka habitur me sjelljen e tij në Lihtenshtejn, ndërsa i ka kthyer një përgjigje shumë arrogante një gazetari vendas.

Në momentin që gazetari i “Fatherland” shkoi për të marrë një prononcim nga mesfushori i Shqipërisë, por përgjigja e këtij të fundit ishte: “Nuk flas me gazetarë unë”.

Një përgjigje që ka habitur jo pak, ndërsa ndryshe nga Xhaka, Mavraj dhe Hyka nuk e kanë refuzuar interesimin e medias.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Duka takon kreun e UEFA-s, i prezanton projektin “Elitë” të FSHF
Kosovë-Kroaci, Policia e Shkodrës "blindon" stadiumin, publikohen masat »
Article Logic
Execution time: 0.022433996200562
array(1) { ["section"]=> string(87) "xhaka-kapet-me-gazetarin-e-lihtenshtein-pergjigje-arrogante-nga-mesfushori-kuqezi-55179" }