Xhamat lahen dhe kështu (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:21 23-05-2015 Xhamat lahen dhe kështu (FOTO)

Në vendin tonë përgjithësisht punohet pa masa sigurie, dhe kjo foto e marrë nga Spitali Amerikan e dëshmon më së miri.

Pastruesja  e spitalit për ta bërë më së miri punën, nuk e merr aspak parasysh  rrezikun e jetës. Ajo ka dalë në dritaren e ndërtesës  shumëkatëshe duke larë xhamat, pa u shqetësuar se në çdo moment jeta e saj mund të jetë e kërcënuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025264978408813
array(1) { ["section"]=> string(34) "xhamat-lahen-dhe-keshtu-foto-11798" }