Xhemi dhe Salsano largohen nga “Portokalli”? Nisin audicionet për moderatorët e rinj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:57 07-02-2017 Xhemi dhe Salsano largohen nga “Portokalli”? Nisin audicionet për moderatorët e rinj

Shfaqja e humorit “Portokalli” është duke kërkuar moderatorë të rinj, çka ka hedhur dyshime për një largim të mundshëm të dyshes Salsano Rrapi dhe Xhemi Shehu.

Sezonin e kaluar ajo që u largua ishte Eneda Tarifa, por mesa duket i njejti fat i pret edhe Salsanon me Xhemin.

Gjithsesi, deri në fillimin sezonit të ri të “Portokalli” duhet të presim për të parë se kush do e drejtojë spektaklin më të ndjekur të humorit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022404909133911
array(1) { ["section"]=> string(87) "xhemi-dhe-salsano-largohen-nga-portokalli-nisin-audicionet-per-moderatoret-e-rinj-68034" }