Xhemi Shehu pa grim por një mami e bukur krah Martinit të saj. I komenton edhe Arbana

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:22 26-08-2015 Xhemi Shehu pa grim por një mami e bukur krah Martinit të saj. I komenton edhe Arbana Xhemi Shehu dhe djali i saj, Martini

Xhemi Shehu, moderatorja bukuroshe të cilën e shohim gjithnjë e më rrallë në ekrane dhe gjithmonë e më afër familjes së saj, shfaqet në formë.

Ndonëse tërësisht e pagrimuar dhe e shkujdesur, Xhemi Shehu duket një mami e bukur krah djalit të saj Martinit.

Ndërsa Martini luan, mami Xhemi përfiton nga rasti të realizojë këtë “selfie” së cilës i është bashkuar edhe Arbana Osmani me komentin e saj.

“Më mungoni të dy”, i shkruan moderatorja kolege e cila gjithashtu është shkëputur nga ekrani për t’ju dedikuar tërësisht jetës familjare.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027122020721436
array(1) { ["section"]=> string(90) "xhemi-shehu-pa-grim-por-nje-mami-e-bukur-krah-martinit-te-saj-i-komenton-edhe-arbana-19219" }