Xhemi Shehu premton se do ta bëjë edhe vajzën por me një ‘’kusht’’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:24 04-08-2016 Xhemi Shehu premton se do ta bëjë edhe vajzën por me një ‘’kusht’’

Moderatorja e njohur e ‘’Portokalli’’, Xhemi Shehu, premton se do bëjë edhe një vajzë.

Shehu ka dy djem të vegjël dhe me sa duket e ka në ‘’planet’’ e saj edhe një vajzë, por nuk heziton të rrëfejë edhe kushtin.

Ajo s’ka lënë asnjë lodër plazhi të dy djemve të saj pa ngritur në sup e duar, duke treguar se sa nënë model dhe e kujdesshme është për fëmijët e saj, pavarësisht nga suksesi në ekran.

‘’Edhe gocën do e bëj, por sa të më lirohet një dorë që t’i mbaj rosakun’’, thotë me të qeshur moderatorja.

Dhe vërtet, sa shumë është ngarkuar…

xhemishehuok.png

xhemidjali.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021575927734375
array(1) { ["section"]=> string(68) "xhemi-shehu-premton-se-do-ta-beje-edhe-vajzen-por-me-nje-kusht-48723" }