Xhemi Shehu, prezantuesja e "Portokalli"

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:36 07-02-2015 Xhemi Shehu, prezantuesja e

Pasi ka sjellë në jetë edhe fëmijën e dytë, Xhemi Shehu ka vendosur t'i kthehet menjëherë punës në ekran.
Top Channel së fundmi ka erdhur me risi, sa i takon prezantuesve të spektakleve. Pasi ka zgjedhur Ledion Liçon si drejtues të show-t "Big Brother", show-n tjetër të humorit ka vendosur t'ja besojë Xhemit.

Xhemi do të jetë prezantuesja e re e "Portokalli", së bashku me kolegët e saj, Salsano Rrapi dhe Eneida Tarifa.

Xhemi së fundmi, ka qenë prezantuese e "E diell" në krah të Ledionit dhe Arbanës e cila, tanimë po shijon shtatzaninë e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020120859146118
array(1) { ["section"]=> string(42) "xhemi-shehu-prezantuesja-e-portokalli-2598" }