Xhensila befason me klipin e saj të ri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:10 02-07-2016

Xhensila Myrtezaj vjen me klipin e saj të ri “High Love”.

Që në orët e para të hedhjes në rrjetet sociale mori shumë klikime dhe shpërndarje në rrjetet sociale. Kjo këngë i dedikohet dashurisë që sipas Xhensilës “e bën me krahë”. Besit ia dedikon këtë këngë Xhensila?

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mësuesja provokon me poza seksi brenda ambienteve të gjimnazit në Tiranë
Prindërit e Ermalit jashtë të zakonshmes, i japin një mësim të mirë djalit të humoristit »
Article Logic
Execution time: 0.024492025375366
array(1) { ["section"]=> string(44) "xhensila-befason-me-klipin-e-saj-te-ri-45273" }