Xhensila, e para që zhvishet në BBA

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:13 23-03-2015 Xhensila, e para që zhvishet në BBA

Ende nuk ka filluar ngritja e temperaturave dhe në Big Brother 8 po bën nxehtë.

Xhensila shihet e veshur me bikini në ngjyrë të kuqe duke bërë që të gjithë sytë brenda dhe jashtë shtëpisë të jenë mbi të.

Pavarësisht jetës pasive që banorët kanë nisur prej dy javësh, Xhensila ka treguar një fizik në formë përpara kamerave. Ajo është cilësuar si femra më seksi nga banorët dhe shikuesit e Big Brother.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024064064025879
array(1) { ["section"]=> string(39) "xhensila-e-para-qe-zhvishet-ne-bba-6752" }