Xhensila e thith njëherë me Fisnikun dhe më pas shkruan: Sepse ai e ka emrin ‘’Fisnik”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:55 26-12-2015 Xhensila e thith njëherë me Fisnikun dhe më pas shkruan: Sepse ai e ka emrin ‘’Fisnik”

Pranë zjarrit në një moment tejet të ngrohtë, si për Krishtlindje, Xhensila veshur sport, por shumë lozonjare, qëndron në një pozicion të pazakontë me Fisnikun. Të dy konkurentë në “Big Brother Albania’’ kanë menduar ta thithin nga një herë llullën.

Të paktën këtë përshtypje të jep në pamje të parë kjo foto, ku të dy qëndrojnë në shilte, farë pranë flakëve përvëluese.

‘’Sepse ai e ka emrin Fisnik’’, shkruan Xhensila, duke publikuar këtë foto që është shkrepur në Korçë, një nga vendet më të vizituara për Krishtlindje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034465074539185
array(1) { ["section"]=> string(88) "xhensila-e-thith-njehere-me-fisnikun-dhe-me-pas-shkruan-sepse-ai-e-ka-emrin-fisnik-28621" }