Xhensila kapet mat me barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: barometri, më 09:35 16-03-2018 Xhensila kapet mat me barkun e rrumbullakosur

Ndonëse ajo dhe Besi ende nuk e kanë konfirmuar, prej disa ditësh në media po qarkullon lajmi se Xhensila është në pritje të ëmbël. Madje thuhet se Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër të një vajze.

Megjithatë, edhe pse këngëtarja është munduar që të tregohet e kujdesshme kur publikon foto që të mos i duket barku, së fundmi kaqë qenë fansat ata të cilët kanë postuar në Instagram foto dhe video me barkun e rrumbullakosur të saj.

Teksa ka performuar në një lokal, Xhensila shfaqet e veshur me një xhaketë të zezë, me bluzë të bardhë ndërsa vihe re mjaft mirë barku i saj i fryrë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027045011520386
array(1) { ["section"]=> string(52) "xhensila-kapet-mat-me-barkun-e-rrumbullakosur-113432" }