Xhensila Myrtezaj ‘arratiset’ nga Shqipëria për Shën Valentin, ja ku po e kalon ditën e të dashuruarve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:28 14-02-2018 Xhensila Myrtezaj ‘arratiset’ nga Shqipëria për Shën Valentin, ja ku po e kalon ditën e të dashuruarve (FOTO)

Ndonëse u përfol gjatë këtyre ditëve se është në pritje të ëmbël, por ajo nuk ka konfirmuar apo mohuar asgjë mbi një shtatzani të mundshme, Xhensila Myrtezaj ka zgjedhur që këtë Shën Valentin ta kalojë jashtë Shqipërisë.

Ajo e feston ditën e të dashuruarve në një nga ishujt më të bukur të Greqisë, në Santorini.

Xhensila, me siguri e shoqëruar edhe nga Bes Kallaku, me të cilin u martua gushtin që shkoi po e kalojnë këtë ditë në këtë ishull të bukur dhe karakteristik për vetë arkitekturën historike që mbart.

Xhensila e ka bërë të ditur vetë këtë fakt, përmes fotove që ka postuar në rrjetet sociale, ndërsa shfaqet e veshur me një fustan me pika dhe mjaft në formë.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mblesëria që lindi nga çifti i njohur i Big Brother, historia e dashurisë për ish-banoren që nuk e paskemi ditur
Sot Shën Valentin, Armina Mevlani "çmend" Shkëlzen Berishën me këtë veshje (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0044529438018799
array(1) { ["section"]=> string(111) "xhensila-myrtezaj-arratiset-nga-shqiperia-per-shen-valentin-ja-ku-po-e-kalon-diten-e-te-dashuruarve-foto-110204" }