Xhensila Myrtezaj seksi me bikini në plazh, por pa aktorin Bes Kallaku

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:44 11-07-2015 Xhensila Myrtezaj seksi me bikini në plazh, por pa aktorin Bes Kallaku Xhensila Myrtezaj, kengetarja ne plazh pa Besin

Xhensila Myrtezaj, vajza këngëtare që tashmë është në lidhje me aktorin e humorit të portokallisë Bes Kallaku, duhet se po shijon e vetmuar pushimet në plazh, pa Besin. 

Ajo na shfaqet në këtë foto, duke pirë kokteil ananasi, dhe duke i treguar fansave të vet linjat dhe performancën shumë seksi me bikini.

Por siç e shihni nga foto, është vetë Xhensila që po i bën një selfie vetes. Dhe Besi nuk është pranë saj. A nuk bëhet xheloz Besi? Ndoshta edhe jo. E ka mendjen të bëjë videot e tij komike për çdo event politik e sportive në Tiranë. Besi punon për para, Xhensila, pushime për qef. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027082920074463
array(1) { ["section"]=> string(75) "xhensila-myrtezaj-seksi-me-bikini-ne-plazh-por-pa-aktorin-bes-kallaku-15917" }