Xhensila nuk reziston dot, ja çfarë i bën Besit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:56 22-07-2016 Xhensila nuk reziston dot, ja çfarë i bën Besit

Dashuria shpeshherë është e papërmbajtshme. Këtë e ka treguar dhe Xhensila Myrtezaj, teksa është hedhur në krahët e Besit.

 

Këngëtarja në fotot e mëparshme është treguar më serioze në postimet që bënte me Besin, por këtë herë nuk ka mundur ta përmbajë dashurinë që ka ndaj tij. 

Çifti më i këndshëm dhe i dashur për momentin ka nisur pushimet në bregdetin e Jugut, në Llogara.

 Këtë foto romantike e ka postuar Xhensila në  SnapChatin e saj. Kjo është një foto sa artistike dhe romantike njëkohësisht.

xhensila_me_besin.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019540071487427
array(1) { ["section"]=> string(52) "xhensila-nuk-reziston-dot-ja-cfare-i-ben-besit-47413" }