Xhensila sjell në jetë vajzën së shpejti, Besi bën pazaret e fundit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:42 12-07-2018 Xhensila sjell në jetë vajzën së shpejti, Besi bën pazaret e fundit (FOTO)

Xhensila Myretzaj është në muajin e fundit të shtatzënisë, së shpejti ajo do të sjellë në jetë një vajzë. Kështu ajo dhe Besi do të bëhen prindër për herë të parë.

Teksa nuk kanë mbetur edhe shumë nga pritja e ëmbël, pak mditë më parë këngëtarja publikoi edhe pamjet se si do të jetë dhoma e vajzës së tyre. Por ndërkohë Besi ka bërë blerjet e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në një dyqan fëmijësh gjërat e fundit për vogëlushen e tij që pritet të vijë në jetë këto ditë.

cvcvcvcv_1531327190-6298645.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Largohet nga Portokalli? Florian Binaj u shuan fansave të gjitha dyshimet me këtë MESAZH
Brenda klubeve të Spanjës, si mashtrohen të rinjtë dhe kthehen në skllevër të seksit dhe drogës (DETAJET SHOKUESE) »
Article Logic
Execution time: 0.022348880767822
array(1) { ["section"]=> string(78) "xhensila-sjell-ne-jete-vajzen-se-shpejti-besi-ben-pazaret-e-fundit-foto-127626" }