Xhensila solli në jetë Ajkën, Greta Koçi i bën dhuratën e parë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:59 13-07-2018 Xhensila solli në jetë Ajkën, Greta Koçi i bën dhuratën e parë (FOTO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë dje prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin, Ajka.

Çifti mori dje shumë urime nga miqtë e tyre dhe personazhe të njohur. Ndërsa dhuratë e parë vogëlushja e sapoardhur në jetë e mori nga këngëtarja Greta Koçi. Këngëtarja ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon një buqetë me lule dhe disa tullumbace rozë.

“Me jetë të gjatë, plot bekime për ëngjëllin e vogël, Ajka. Urime me gjithë zemër!”, shkruan Greta në diçiturën e fotos.

-640-0-5b47ce04004c3.jpg

-640-0-5b47ce01357c1.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Valbona Selimllari bën veprimin e guximshëm, I RREZIKOHET jeta (FOTO)
Jo vetëm Era Istrefi, një tjetër këngëtare shqiptare do të performojë në finalen e Kupës së Botës (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0044741630554199
array(1) { ["section"]=> string(73) "xhensila-solli-ne-jete-ajken-greta-koci-i-ben-dhuraten-e-pare-foto-127723" }