Xhensila zbulon datën dhe detajet e martesës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:01 05-07-2016 Xhensila zbulon datën dhe detajet e martesës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka treguar gjatë një interviste për emisionin “21 Gradë” planet e saj për të kurorëzuar dashurinë në martesë me aktorin e humorit Bes Kallaku.

Ajo tha sese vera e ardhshme do të sjellë risi në jetën e tyre duke e kurorzuar dashurinë me martesë. Xhensila zbuloi edhe planet e pakta të cilat i ka bërë për dasmë. Ajo tregoi se dasma do të mbahet në Tiranë, sepse është kryeqyteti shqipëtar vendi ku ajo dhe Besi jetojnë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032339811325073
array(1) { ["section"]=> string(50) "xhensila-zbulon-daten-dhe-detajet-e-marteses-45638" }