Xhesika dhe Kallashi bashkojnë forcat për videoklipin e ri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:23 24-04-2016 Xhesika dhe Kallashi bashkojnë forcat për videoklipin e ri (Foto)

Këngëtaret Xhesika Ndoj dhe Donjeta Kosumi e njohur si “Kallashi” janë duke xhirrua klipin për këngën e tyre më të re, “Shoqe Bitch”.

Një klip që pritet të mbërrijë shumë shpejt, në prag të verës, dhe që premton të jetë një nga videoklipet më “hot” të këtij viti. Xhesika ka shpërndarë për fansat një grimcë nga xhirrimet ku duket së bashku me Kallashin teksa preformojnë para kamerës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eni Çobani qetëson ndjekësit: Na trembi pak më parë, Naxhija është mirë (Foto)
Bleona i përgjigjet ish-kunatës, ja mesazhi emocionues (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.025830030441284
array(1) { ["section"]=> string(69) "xhesika-dhe-kallashi-bashkojne-forcat-per-videoklipin-e-ri-foto-38566" }