Xhesika Ndoj: Më ka propozuar për martesë Kryebashkiaku i Romës, po e mendoj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:21 18-05-2016 Xhesika Ndoj: Më ka propozuar për martesë Kryebashkiaku i Romës, po e mendoj

Xhesika Ndoj prej disa ditësh ndodhet në Itali së bashku me vajzën e saj pasi janë pajisur me pasaporta italiane.

Duket se kjo lëvizje nga Tirana në Romë i ka sjellë edhe një ofertë shumë të mirë Xhesikës.

E kontaktuar nga ‘Panorama’ Xhesika ka pohuar se kryetari i bashkisë së Romës i ka propozuar për martesë.

Ajo ka thënë se ende nuk dëshiron të japë shumë detaje mbi këtë histori por është shprehur se do ta mendojë propozimin dhe në ditët në vijim do t’i kthejë një përgjigje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018848896026611
array(1) { ["section"]=> string(80) "xhesika-ndoj-me-ka-propozuar-per-martese-kryebashkiaku-i-romes-po-e-mendoj-40809" }