Xhevair Zeneli, tavolina plot dhe ironia në Peshkopi me humoristin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:30 26-11-2016 Xhevair Zeneli, tavolina plot dhe ironia në Peshkopi me humoristin

Aktori i humorit ndodhet në Peshkopi, në Restorant Piazza. Përballë një tyreze plot me ushqime të shijshme ai përpiqet të rezervohet në të ngrënë pasi është në dietë.

 Përballë gatimeve të shijshme tradicionale përpiqet të shmangë kontaktin me to dhe të mos bie pre e tundimeve.

 15239148_10155405428943765_1528634759_n.jpg15240040_10155405429108765_14445403_n_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035604953765869
array(1) { ["section"]=> string(71) "xhevair-zeneli-tavolina-plot-dhe-ironia-ne-peshkopi-me-humoristin-60785" }