Xhinse, puro dhe koshere bletësh nga pas, ja kush e mbështet publikisht Armand Dukën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:33 27-01-2018 Xhinse, puro dhe koshere bletësh nga pas, ja kush e mbështet publikisht Armand Dukën

Zgjedhjet për kreun e ri të Federatës Shqiptare janë duke u afruar dhe fushata për kreun e ri është duke u bërë më "e nxehtë" kur mbetetn edhe 10 ditë nga data e caktuar.

Tashmë dihet edhe publikisht që mbështetësi kryesor i Dukës i cili madje nuk e ka patur asnjëherë problem daljen e tij publike në krah të kreut të FSHF-së.

Presindenti i klubit të Elbasanit, Arben Laze, i cili madje e quan edhe mik Armand Dukën, ka publikuar ditën e sotme një tjetër fotografi ku duket krah presidentit. Duka dhe Laze besohet se janë në Elbasan pranë disa koshereve me bletë, shkruan newsport.

Të dy të veshur me xhinse dhe kapele janë duke kaluar bashkë këtë fundjavë siç edhe e shpreh vetë Laze në foton e publikuar. Presidenti gjithashtu mban në dorë edhe një puro.

 27294997_1763762743676252_1193641477_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069599151611328
array(1) { ["section"]=> string(89) "xhinse-puro-dhe-koshere-bletesh-nga-pas-ja-kush-e-mbeshtet-publikisht-armand-duken-108183" }