Xhisiela na prezanton motrën: Me ty pranë kam gjithë botën (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:45 11-10-2018 Xhisiela na prezanton motrën: Me ty pranë kam gjithë botën (Foto)

Xhisiela Maloku, vajza në qendër të vëmendjes pas dëshmisë së ish-oficerit të Policisë Emiljano Nuhu, se ishte rrahur dhe kërcënuar nga i dashuri i saj, duket se i është kthyer normalitetit.

Së fundmi ajo shihet në shoqërinë e motrës së saj, të cilës i bën edhe dedikimin e madh.

“Motra ime, duke pasur ty pranë kam gjithë botën”, shkruan Xhisiela në një postim publik në rrjetet sociale.

fhtyjtrjytyjr5t6j.jpg

sdgethethe45hj5h.jpg

gehe4th455h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023250102996826
array(1) { ["section"]=> string(69) "xhisiela-na-prezanton-motren-me-ty-prane-kam-gjithe-boten-foto-137457" }