Yjet e Hollywood protestuan kundër Trump, ja si i'a kthen presidenti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:14 27-01-2017 Yjet e Hollywood protestuan kundër Trump, ja si i'a kthen presidenti

Pas deklaratave të Madonës kundër presidentit të SHBA-së, Donald Trump ka reaguar dhe e ka quajtur mbretëreshën e muzikës pop ‘të shpifur’.

Këtë koment Trump e ka bërë në një intervistë të realizuar për ‘Fox TV’ në shoë-n televiziv ‘Saturday Night Live’.

Veç, të tjerash Trump ka komentuar dhe aktorin Alec Baldëin i cili e imiton atë, madje i dha epitetin ‘’ i tmerrshëm’’ shkruan Daily Mail.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033240079879761
array(1) { ["section"]=> string(73) "yjet-e-hollywood-protestuan-kunder-trump-ja-si-i-a-kthen-presidenti-66839" }