Ylli e përdor celularin për ‘selfie’, Berisha për të parë fotot e tij dhe Kodheli si pasqyrë, çfarë nuk keni vënë re nga seanca e fundit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:25 21-01-2017

Kuvendi ka nisur sesionin e parë për këtë vit më 15 janar dhe shumë nga lëvizjet e deputetëve nuk keni patur mundësi t’i ndiqni gjatë transmetimit direkt.

Në këtë video do të shihni se Fidel Ylli nuk i reziston dot tundimit për të bërë një ‘selfie live’ nga salla e Kuvendit, ndërsa ish-kryeministri Berisha është i përqëndruar në postimet që ai vet ka bërë në profilin në Facebook.

Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli duket e shqetësuar për flokët dhe për t’i rregulluar përdor kamerën e celularit si pasqyrë.

Për më shumë ndiqni videon e publikuar nga “Kjo Javë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022918939590454
array(1) { ["section"]=> string(138) "ylli-e-perdor-celularin-per-selfie-berisha-per-te-pare-fotot-e-tij-dhe-kodheli-si-pasqyre-cfare-nuk-keni-vene-re-nga-seanca-e-fundit-66230" }