Ylli Manjani anulon pjesëmarrjen në Ministerialin e Bosnjes, avioni bën ulje të detyruar në Vjenë

Publikuar tek: politike, më 17:00 07-12-2015 Ylli Manjani anulon pjesëmarrjen në Ministerialin e Bosnjes, avioni bën ulje të detyruar në Vjenë Foto ilustruese

Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka anuluar pjesëmarrjen në Ministerialin e Ministrave të Drejtësisë në Bosnje dhe Hercegovinë.

Shkak për anulimin e pjesëmarrjes së ministrit të Drejtësisë shqiptar është bërë moti i keq që ka penguar uljen e avionit në aeroportin e Bosnjes. Mësohet se avioni me të cilin udhëtonte ministri Ylli Manjani ka bërë ulje të detyruar në aeroportin e Vjenës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen Arjan Çani me fjalë të ndyra kundër Veliajt dhe Ramës
Rama: Më falni se jam i rënduar. Basha: Ky s’pastron dot hundën e tij, jo më Shqipërinë »
Article Logic
Execution time: 0.015114068984985
array(1) { ["section"]=> string(102) "ylli-manjani-anulon-pjesemarrjen-ne-ministerialin-e-bosnjes-avioni-ben-ulje-te-detyruar-ne-vjene-27174" }