Ylli Ndroqi i firmos kontratën gazetarit të njohur, nga sot i bashkohet Ora News

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:52 01-03-2017 Ylli Ndroqi i firmos kontratën gazetarit të njohur, nga sot i bashkohet Ora News

Gazetari i njohur Robert Goro, nga sot do të jetë pjesë e stafit të “Ora News”.

Pranari i këtij televizioni, Ylli Ndroqi ka firmosur kontatën dhe e ka mirëpritur me interes bashkëpunimin me gazetarin që nga ana tjetër shprehet i emocionuar për këtë cikël të ri, siç e cilëson ai.

“Nga 1 mars 2017 hapet një cikël i ri në rrugën time profesionale ku përkushtimi mbetet i njëjtë. Tashmë pjesë e Tv Ora News”, shkruan Goro pa dhënë detaje të imtësishme lidhur me punën konkrete që do bëjë aty por ajo që shohim është fakti që gazetari shoqërohet nga gazetarja tjetër e madhe e këtij ekrani, Ilva Tare.

kon1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01993989944458
array(1) { ["section"]=> string(85) "ylli-ndroqi-i-firmos-kontraten-gazetarit-te-njohur-nga-sot-i-bashkohet-ora-news-70387" }