Yllka Kuqi ekspozon gjoksin, fansat e kritikojnë ashpër: Vetëm ti kishe ngel pa e tregu…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:12 06-11-2016 Yllka Kuqi ekspozon gjoksin, fansat e kritikojnë ashpër: Vetëm ti kishe ngel pa e tregu…

Këngëtarja e jnohur Yllka Kuqi kohët e fundit nuk ka qenë pranë publikut me projekte muzikore, por ajo vazhdimisht publikon foto në rrjetët sociale për të qenë sa më pranë tyre.

Në një prej fotove të fundit të publikuara prej saj këngëtarja shfqet me fustan të kuq dhe me dekolte mjaft të hapur që i ekspozon gjoksin.

Siç duket fotoja e saj nuk i ka pëlqyer aspak fansave, pasi kanë qenë të shumtë në numër ato të cilët i shkruajnë se vetëm ajo kishte ngel pa e tregu gjoksin. Të tjerë shkruajnë se ishte ndër të vetmet që ishte shembull për rininë dhe me talentin që zotëron s'ka pas nevojë të ekspozohej.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024792909622192
array(1) { ["section"]=> string(91) "yllka-kuqi-ekspozon-gjoksin-fansat-e-kritikojne-ashper-vetem-ti-kishe-ngel-pa-e-tregu-58555" }