Young Zerka ia bën bum me “Boom", Aurela: Hallall more çun

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:01 30-05-2015

I riu Zerka ose Young zerka ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Boom-boom” e cila tashmë është hedhur edhe në kanalin youtube.

Të menjëhershme kanë qenë klikimet për të talentuarin korçar, si dhe komentet nga miqtë e tij. “Aaaaaaaaaaa jo për gje po ky është stil. A sa bukur aaaaaaa@youngzerkahallalll more çun talent“, ka shkruar Aurela Gaçe duke publikuar ehde këngën e Zerkës.

Young Zerka është i ri në tregun muzikor shqiptar por po korr bindshëm sukses .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073850154876709
array(1) { ["section"]=> string(60) "young-zerka-ia-ben-bum-me-boom-aurela-hallall-more-cun-12297" }