"Your Face Sounds Familiar Albania 2", zbulohet juria e plotë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:46 19-12-2016

Sezoni i dytë i spektaklit "Your Face Sounds Familiar Albania" pritet ë nisë së shpejti, ndërkohë që blogeri i njohur Olti Curri zbulon detajet.

Curri ka publikuar emrat e anëtarëve të jurisë që zakonisht producentet e mbajnë sekret.

Sipas tij paraprakisht mësohet se në spektaklin e dytë të "Your Face Sounds Familiar Albania" në juri do të jetë Arjan Çani, Alma Bektashi dhe aktorja Olta Gixhari... Mes emrave që do të performojnë do të jetë edhe Valon Shehu.

juri.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këto janë prezantueset “mami” më të njohura shqiptare
Djegia e makinës së Flori Mumajesit pak orë pasi publikoi këngën-dedikim ndaj një vajze »
Article Logic
Execution time: 0.0045127868652344
array(1) { ["section"]=> string(64) "your-face-sounds-familiar-albania-2-zbulohet-juria-e-plote-63092" }