“Your Face Sounds Familiar”, zbulohet juria e plotë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:30 04-03-2016 “Your Face Sounds Familiar”, zbulohet juria e plotë

14 marsi do të jetë data kur do të fillojë spektakli i ri në Tv Klan, “Your Face Sounds Familiar”. Kur na ndajnë edhe pak ditë nga fillimi i tij, produksioni ka bërë të ditur emrat e jurisë të shfaqjes.

Emri i moderatorit të “Zonë e Lirë”, Arjan Çanit, ishte i pari që u konfirmua, ndërsa është zyrtarizuar edhe pjesëmarrja në juri e këngëtares Bleona Qereti dhe këngëtarit Frederik Ndoci.

Pak ditë më parë janë bërë publike gjithashtu emrat e konkurrentëve pjesëmarrës, që vijnë kryesisht nga bota e muzikës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.055669069290161
array(1) { ["section"]=> string(54) "your-face-sounds-familiar-zbulohet-juria-e-plote-34218" }