Zaho 'i bie në kokë' punës që bën i ati kryeministër: Babi vetëm flet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:09 06-06-2019 Zaho 'i bie në kokë' punës që bën i ati kryeministër: Babi vetëm flet

Në një takim të fundit me qytetarët kryeministri Edi Rama ka zbuluar një moment epik me djalin e tij të vogël, Zaho.

Teksa ka qenë i shoqëruar edhe nga kryebashkiaku Erion Veliaj, ky i fundit i ka kërkuar të tregojë se si përgjigjet Zaho kur e pysin çfarë pune bën babi.

“Babi vetëm flet”, ka treguar Rama përgjigjen e Zahos.  “Sepse dëgjon të ëmën, kur unë shkoj në shtëpi natën vonë dhe jam duke folur në telefon, që më thotë: Nuk je lodhur akoma?, ka shtuar ai më tej.

Në sytë e një fëmije është perceptuar se e vetmja punë që bën i ati është se vetëm flet. Dhe mesa duket edhe Zaho e ka vënë re prezencën e vazhdueshme të kryeministrit në ekrane dhe ai ka arritur në përfundimin se puna që bën i ati është të folurit. Mesa duket Zaho i ka 'rënë në kokë' punës së babait.

Rama-Zaho-2-624x450.jpg

auto_291f77d506aae2dc96b2f570f573070a_L_11548501201.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024392127990723
array(1) { ["section"]=> string(73) "zaho-i-bie-ne-koke-punes-qe-ben-i-ati-kryeminister-babi-vetem-flet-167143" }