Zajmina hap dyqanin e saj të veshjeve “Story of Jasmine”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:28 21-03-2015 Zajmina hap dyqanin e saj të veshjeve “Story of Jasmine” Zajmina Vasjari

Zajmina Vasjarin tashmë mund ta gjejmë më të nxehtë se kurrë në faqen e saj zyrtare “Story of Jasmine” që është edhe emri i biznesit të ri online të veshjeve.

Njoftimin këngëtarja e bën publik në faqen me të njëjtin emër në të cilën fton publikun që të lënë adresën e saktë pasi shërbimi për porositësit kryhet falas.

Zajmina nuk ka pranuar që të prononcohet shumë mbi markat me të cilat do të bashkëpunojë pasi projekti është në zgjerim. Çmimi i veshjeve fillon nga 85 euro e lart dhe disa prej tyre Zajmina i ka veshur duke i ekspozuar në faqen zyrtare të “Story of Jasmine”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana Vjollca, Nuk e kam kopjuar “50 Hijet e Grey-t” në këngën time (VIDEO)
Barku i rritur i Nora Istrefit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.025579214096069
array(1) { ["section"]=> string(59) "zajmina-hap-dyqanin-e-saj-te-veshjeve-story-of-jasmine-6545" }