Zajmina...Po ç’u ka bërë atyre buzëve?! (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:45 27-08-2015 Zajmina...Po ç’u ka bërë atyre buzëve?! (FOTO) Zajmina Vasjari

Është Zajmina Vasjari. Paksa e transformuar por duket që është ajo.

Për grimin e saj në këtë foto, është kujdesur një studio që Zajmi nuk harron ta falenderojë por fansave nuk u shpëton gjë. Me t’u shpërndarë fotoja ata kanë vërshuar me komente në rrjetet sociale dhe shumica prejt tyre e pyesin këngëtaren se  “çfarë u ka bërë atyre buzëve”.

Po ja, maksimumi ndonjë ndërhyrje me fryrje por për dreq...i ka fryrë kaq shumë sa... Nejse!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022251129150391
array(1) { ["section"]=> string(46) "zajmina-po-c-u-ka-bere-atyre-buzeve-foto-19309" }