Zajmina Vasjari e djeg fare me këmbët përpjetë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:43 05-07-2015 Zajmina Vasjari e djeg fare me këmbët përpjetë

Zajmina Vasjari e ka djegur fare me fotot e postuara në rrjetin social Instagram. Brunia duket në super formë dhe nuk ka nguruar të provokojë me linjat e saj seksi.

Në njërën nga fotot Zajmina ngre këmbët lart në shezlon duke nxjerrë në pah këmbët e bukura por jo vetëm...Me këmbët lart Zajmi u dukërka edhe më e bukur. Të këtij mendimi kanë qenë dhe fansat e ndjekësit e këngëtares.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032257080078125
array(1) { ["section"]=> string(52) "zajmina-vasjari-e-djeg-fare-me-kembet-perpjete-15389" }