Zajmina Vasjari sjell të nxehtin e Dubait me këtë foto

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:56 17-10-2016 Zajmina Vasjari sjell të nxehtin e Dubait me këtë foto

Këngëtarja biznesmene tanimë, Zajmina Vasjari sjell të nxehtin e Dubait përmes kësaj fotoje postuar në IG.

Me bikini, e nxirë dhe në super formë, Zajmi po shijon ditët e saj të pushimit, si një mënyrë festimi pas hapjes së butikut në kryeqytet.

Ajo ndodhet në Dubai me modelen Françeska Jaçe. Për aq sa dihet të paktën...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033215999603271
array(1) { ["section"]=> string(60) "zajmina-vasjari-sjell-te-nxehtin-e-dubait-me-kete-foto-56475" }