Zayn Malik tradhëton Gigi Hadid me një fanse!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:05 04-09-2016 Zayn Malik tradhëton Gigi Hadid me një fanse!

Një foto e publikuar në twitter i ka lënë fansat të hamendësojnë se ai ka tradhëtuar të dashurën e tij topmodele Gigi Hadid, me një fanse.

Në foto këngëtari shfaqet pa këmishë në kuzhinë duke luajtur në kitarë. Fotoja nuk ishte publikuar kurrë më parë dhe është e çuditshme që të ketë qarkulluar deri te fansat. Por, ajo çfarë i la të gjithë pa fjalë është postimi i një fanse. Ajo shkruan se fotoja ishte e saja dhe ishte publikuar pa leje.

“Nëse doni të merreni me punët e mia vazhdoni. Por, unë s’do lë asnjë ku**ë tjetër të marrë meritat për to.” – poston fansja në rrjetin social.

ddf66666ik.jpg

Pas kësaj, faqja e fansave në Twitter ka publikuar disa screenshot-e të mesazheve që supozohej të ishin shkëmbyer midis Zayn dhe fanses.

Por, këngëtari ka mohuar t’i ketë shkëmbyer këto mesazhe. Sipas “HollywoodLife” ai ndihet shumë i acaruar me situatën por nuk habitet. Nga fansat mund të presësh gjithçka.

Screedg5g5g5ttg5g5got_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022878885269165
array(1) { ["section"]=> string(50) "zayn-malik-tradheton-gigi-hadid-me-nje-fanse-51856" }