Zbardhen mesazhet e Olti Currit me Mira Kazhanin, ja çfarë zbulon Olti për komunikimin mes tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:47 21-03-2015 Zbardhen mesazhet e Olti Currit me Mira Kazhanin, ja çfarë zbulon Olti për komunikimin mes tyre Mesazhet mes Olti Currit dhe Mira Kazhanit, publikuar nga vetë Olti

Tashmë edhe opinionisti i Fan Club Olti Curri e ka konfirmuar emrin e Mira Kazhanit si opinisonisten e cila do të zëvendësojë Mimoza Ahmetin në Big Brother.  Për Oltin opinionistja e re e Big Brother i ka mendimet e qarta.

“Opinionistja e re e Big Brother Albania i ka mendimet e qarta. Mira Kazhani merr postin e opinionistes së reality-show dhe urimeve të mia i pergjigjet me fjalët : më shaj sa te duash, nuk e le show-n”, shkruan Olti Curri  dhe zbardh këtë bisedë mesazhesh mes tyre.

Mesa duket Olti Curri nuk do të ketë më probleme me opinionisten e re të  Big Brother sepse siç shihet ata merren vesh shumë mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025443077087402
array(1) { ["section"]=> string(99) "zbardhen-mesazhet-e-olti-currit-me-mira-kazhanin-ja-cfare-zbulon-olti-per-komunikimin-mes-tyre-6580" }