Zbardhet arsyeja se pse Albano Bogdo la në mes spektaklin “2XL”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:16 01-06-2016 Zbardhet arsyeja se pse Albano Bogdo la në mes spektaklin “2XL”

Aktori i humorit Albano Bogdo në natën finale të 2XL mungoi dhe situatën lidhgur me këtë e sqaron miku i tij Julian Deda. Deda bën me dije se Bogdo ka patur një problem shëndetësor.

“Për të gjithë ju që na ndoqet në natën finale të 2XL, dhe u shqetësuat me të drejtë për mungesën e Albanos, më duhet ta sqaroj këtë situaë. Nuk ka asgjë për tu shqetësuar, Albano nuk ka ikur askund. Ai nuk u ndje mirë nga ana shëndetësore dhe u detyrua ta linte spektaklin në mes.

Sigurisht ai është një nga personazhet kryesorë dhe spektakli e ndjeu mungesën e tij, por mos u shqetësoni se çdo gjë është në rregull. Ai është shumë mirë dhe ju falenderon të gjithëve për interesimin. Edhe unë ju falenderoj gjithashtu dhe mos harroni, ju jeni më tëe mirët. Flm”, përmbyll Deda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022083044052124
array(1) { ["section"]=> string(67) "zbardhet-arsyeja-se-pse-albano-bogdo-la-ne-mes-spektaklin-2xl-42074" }