Zbardhet dëshima e prindërve të autorit të masakrës në Vlorë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:55 10-08-2018 Zbardhet dëshima e prindërve të autorit të masakrës në Vlorë Foto ilustruese

Pas vrasjes makabre që tronditi Vlorën mesditën e sotme, kanë dalë dhe informacionet e para të prindërve të autorit.

Sipas Top Channel, prindërit e Ridvan Zykaj janë shprehur se njëra nga gratë e familjes që ka mbetur viktimë, e ka fyer djalin e tyre në lidhje me vjedhjen e pulave, për të cilat ata ishin në konflikt prej kohësh.

Gjithashtu, ata kanë shtuar se nuk e dinin ku e kishte gjetur armën 24 vjeçari pasi ata nuk kanë pasur kurrë armë.

Mesditën e sotme i riu ka hapur zjarr drejt dy familjeve të fisit të tij duke lënë 8 të vdekur, mes tyre dhe dy fëmijë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasja e 8-fishtë, PARALAJMËRIMI I frikshëm i autorit: S’ u bie kot në qafë
30 vite nga varja e Havzi Nelës, reagon deputeti: Nuk do të lejojmë pjellat e atyre që varën poetin të rikthejnë diktaturën »
Article Logic
Execution time: 0.014199018478394
array(1) { ["section"]=> string(67) "zbardhet-deshima-e-prinderve-te-autorit-te-masakres-ne-vlore-130753" }