Zbardhet DËSHMIA e Alizotit, identifikon kush e pyeti: Ja ku është filmuar VIDEO e dytë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:12 11-10-2018 Zbardhet DËSHMIA e Alizotit, identifikon kush e pyeti: Ja ku është filmuar VIDEO e dytë Fredi Alizoti

Zbardhet dëshmia e Fredi Alizotit në Prokurori. 

Mësohet se Alizoti ka deklaruar në Prokurori se video e dytë është filmuar pranë selisë së Partisë Demokratike. 

Sakaq, shton se kjo video është realizuar pas datës 1 qershor dhe ka identifikuar dhe personin që e pyet në video. 

"Babalja më tha se do merrja 100 mijë euro. I mbetem deklarimeve që kam bërë në Prokurori", është shprehur Alizoti.

Priten të thirren në Prokurori emra që Alizoti ka përmendur gjatë dëshmisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krimi në Mat, policia jep informacion zyrtar: Vritet duke ngrënë bukë punonjësi i bashkisë, plagosen 3 të tjerë, identifikohet autori (EMRAT)
Çmimet e librave të papërballueshme, flet eksperti »
Article Logic
Execution time: 0.024899959564209
array(1) { ["section"]=> string(71) "zbardhet-deshmia-e-alizotit-tregon-ku-eshte-filmuar-video-e-dyte-137444" }