Zbardhet lista e EDI REJAS, 19-vjeçari pjesë e kombëtares shqiptare

Publikuar tek: sport, më 10:50 28-05-2019 Zbardhet lista e EDI REJAS, 19-vjeçari pjesë e kombëtares shqiptare Edi Reja

Është zbuluar lista e futbollistëve që tekniku i kombëtares shqiptare, Edi Reja do të ketë në dispozicion për dy takimet eliminatore ndaj Islandës me 8 qershor dhe tre ditë më vonë ndaj Moldavisë.

Në listën e publikuar pak minuta më parë, bie në sy emri i 19-vjeçarit Marash Kumbulla i cili tashmë do aktivizohet me kombëtaren shqiptare. Kumbulla, deri tani ka qenë pjesë e të rinjve U19 dhe pjesë e skuadrës së serisë B italiane, Hellas Verona.

 

61416747_2129228220509729_4949562260855980032_n.jpgshqiperi-moldavi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039840936660767
array(1) { ["section"]=> string(73) "zbardhet-lista-e-edi-rejas-19-vjecari-pjese-e-kombetares-shqiptare-165990" }