Zbardhet lista e Partisë Socialiste për Këshillin Bashkiak të Tiranës, ja emrat

Publikuar tek: politike, më 18:05 04-05-2015 Zbardhet lista e Partisë Socialiste për Këshillin Bashkiak të Tiranës, ja emrat

Lista e këshilltarëve të Partisë Socialiste për Bashkinë e Tiranës kryesohet nga Klodeta Dibra.

Emrat në listën e Partisë Socialiste jan, Klodeta Dibra, Aida Llazani, Ylli Cana, Eugerta Teqa, Aldrin Dalipi, Luan Bregasi, Florian Pullazi, Blendi Nallbani, Fatmir Heti, Blerina Doracaj, Elisa Spiropali, Dorina Hëna, Aqif Qefalia, Eridian Salianji, Adelina Albrahimi, Orion Gliozheni, Genc Duka, Kozeta Fino dhe Elona Gjebrea.

Partia Socialiste garon në zgjedhjet vendore të 21 qershorit me Erion Veliaj përballë kandidatit të Partisë Demokratike Halim Kosova.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ja kënga e LSI për fushatën elektorale 2015, muzikë klasike me tekst shqip (Video)
Divjakë, ish-sekretari i Partisë Socialiste denoncon vëllain e kandidatit të PS, Fredi Kokoneshi për dhunë »
Article Logic
Execution time: 0.0042848587036133
array(1) { ["section"]=> string(84) "zbardhet-lista-e-partise-socialiste-per-keshillin-bashkiak-te-tiranes-ja-emrat-10362" }